Csepel, május 23., 32 néző. Vezette: Bartis L.

Szenior SE: Boda – Kovács, Pauliscse, Fülöp J., Varga – Szabó, Rakvács, Vas, Klér – László, Palkó.
Cserék: Izsó, Fülöp A., Kövesi, Henrik, Héring, Tamon
Edző: Fülöp János

Góllövők: Palkó (2), Rakvács

A bajnokság első két helyezettjének rangadója ideges, kapkodó, pontatlan játékkal indult. Az első félidő hajrájában Palkó szabadrúgásgóljával megszereztük a vezetést. Erre a hazai csapat játékosai elvesztették a fejüket és még a korábbinál is több és durvább szabálytalanságot követtek el. Ennek következménye, hogy egy perccel a vége előtt egyből piros lappal került kiállításra egyikük. A szünet utáni gyors kontragól tovább csökkentette a hazaiak lelkesedését, majd Rakvács szemfüles találata végleg eldöntött minden nyitott kérdést. A meccs végén még Fülöp A. tűnt ki néhány fontos védéssel, majd a hármas sípszó után következhetett a sorozatban második bajnoki cím ünneplése.
A gólok: 28’: Palkó harcolt meg egy előrevágott labdáért, majd szabálytalanul szerelték. A szabadrúgást, mintegy 25 méterről a sértett váltotta gólra, életerős és pontos lövéssel. 37’: Egy hosszú indítással László futotta le a védőket, pontos centerezését Palkó passzolta a kapuba 6 méterről. 43’: A hazai védők egyikének elemi hibáját (laposan középre passzolt) Rakvács használta ki, miután a labdát 30 méteres lövéssel egyből a hálóba emelte a kinn álló kapus mellett-felett.
Jók: az egész csapat

16 ford

Halásztelek - Szenior SE 0-1 (0-0)
Halásztelek, 2013. május 27., 24 néző. Vezette: Bana M.

Szenior SE: Fülöp A.– Tamon, Pauliscse, Pados, Varga – Szabó, Kövesi, Vas, Klér – László, Szelei.
Cserék: Boda, Izsó, Henrik, Héring, Palkó, Domokos, Koncsár

Góllövő: Klér

A második félidő közepéig tartotta magát a hazai csapat, ekkor Palkó centerezését Klér váltotta gólra. A százhalombattaiaknak nem ez volt az első helyzetük. A mérkőzés hátralévő részében Boda bravúrjaival sikerült megőrizniük kapujukat a góltól, így az idei 18. győzelmet is abszolválták. Hazai pályán 2007 októbere óta veretlenek.
Jók: Klér, Boda, Pauliscse, Pados

15 ford

INTEGRÁL KK - Szenior SE 0-9 (0-3)

Százhalombatta, május 21., 15 néző. Vezette: dr. Vitárius G.

Szenior SE: Boda – Kovács, Pauliscse, Fülöp J., Izsó – Szabó, Kövesi, Vas, Klér – László, Palkó. Cserék: Koncsár, Szelei, Henrik, Kövics Edző: Fülöp János

Góllövők: Klér (4), Kövesi, Palkó, Henrik (2), Szelei
Jók: Izsó, Fülöp J., Kövesi, Klér, Boda

A 10. fordulóból, a márciusi havazás miatt elmaradt mérkőzés pótlásán kissé takarékos játékkal is gólzáporos győzelem a szerény képességű, ámde sportszerű ellenféllel szemben.

14  forduló

Szenior SE – DUPLÓ FC Gyál 5-1 (2-1)

Százhalombatta, VSZK, április 29., 20 néző. Vezette: Bana M.
Szenior SE: Boda – Szabó, Pauliscse, Pados, Izsó – Vas, Kovács, Kövesi, Klér – László, Palkó.
Cserék: Szelei, Antoni, Rakvács, Fülöp J., Fülöp A., Tamon, Héring
Góllövők: Palkó, László, Héring, Rakvács, Klér

A bemelegítés hiánya, egy eladott labda középpályán, egy gyors, pontos kontra, és máris vezet az ellenfél. Egy percen belül sikerült az egyenlítés, majd szünetig a vezetést is megszerezték a hazaiak. Immár sokadszorra, a szünetben beállt játékosok jó játékkal jelentkeztek, ami gólerősséggel is párosult.
Eddig 14 mérkőzés veretlenül.

Jók: Tamon, Héring, Rakvács

13 forduló

Csepel HSC - Szenior SE 1-7 (0-0)

Pestszentimre, 2013. április 22. 18.00 óra, 25 néző. Vezette: Varga Á.

Szenior SE: Fülöp A. – Szabó, Fülöp J., Pados, Varga – László, Kovács, Vas, Klér – Palkó, Kövesi T.

Cserék: Rakvács, Izsó, Antoni, Koncsár, Szelei

Góllövő: Klér, Palkó, László (2), Szelei (2), Rakvács

Az első félidő kapkodó játékát csak néhány kihagyott helyzet színesítette. A második félidő elején egy védelmi hibát kihasználva vezetést szerzett a hazai csapat. Ekkor sérülés miatt átszerveztük a csapatot, és a cserék is pályára léptek, majd a vége előtt 20 perccel sikerült egyenlíteni. Ezután már csak a vendégcsapat „volt a pályán”, ötletes passzok, remek indítások, gólok 2-3 percenként. A vége kiütés. A mérkőzés nagy része alapján túlzott különbséggel sikerült letudni ezt a meccset.

13 mérkőzés, 13 győzelem…

Jók: a gólszerzők

Szenior SE – 1908 SZAC 4-0 (3-0)

Százhalombatta, VSZK, 2013. április 15. 17.30 óra, 15 néző. Vezette: Bana M.

Szenior SE: Fülöp A. – Tamon, Pauliscse, Pados, Varga – Szabó, Vas, László, Klér – Palkó, Henrik.

Cserék: Szelei, Antoni, Boda, Kövesi, Rakvács, Fülöp J., Izsó

Góllövő: Klér, Rakvács, Szabó, Kövesi

Hiába a gólkirály jelölt, születésnapos (50!) Henrik korai sérülése, jó helyzetkihasználással jelentős előny szünetig, melyet Kövesi közép-távoli bombája egészített ki. Az ellenfél mellett a hazai pálya minősíthetetlen talaját is leküzdve magabiztos győzelem.

Eddig 12 mérkőzés veretlenül.

Jók: Klér, Boda, Szabó

Öregfiú labdarúgás

A helyi Szenior SE legutóbbi bajnoki mérkőzésének eredménye:

Pestszentimre- Szenior SE 0-2 (0-1)

Pestszentimre, 2013. április 08. 18.00 óra, 50 néző. Vezette: Szabó Z.

Szenior SE: Fülöp A. – Tamon, Pauliscse, Pados, Fülöp J.– Szabó, Kovács, Vas, Klér – Palkó, Henrik.

Cserék: Boda, Rakvács, Izsó, Antoni, Koncsár

Góllövő: Klér, Palkó

A jelentősen megerősített hazai csapat ellen pontatlan játékkal kezdtük a mérkőzést. Félóra játék után az addigra becserélt Rakvács szögletét Klér, a kapust megelőzve bólintotta a hálóba. Rögtön ezután Henrik szerzett labdát az ellenfél térfelén, amit rávezetett a kapusra, majd a kapufa rossz oldalára helyezett. Biztos vezetés és nyugodt játék helyett a hazai csapat helyzetek nélküli enyhe mezőnyfölénye jellemezte a második félidőt. A mérkőzés akkor dőlt el végleg, amikor egy gyors kontrát Palkó fejezett be pontosan.

11 mérkőzés, 11 győzelem…

Jók: a gólszerzők, Rakvács, Pauliscse, Kovács

Szenior SE – Budakeszi 5-0 (2-0)

Százhalombatta, VSZK, 2013. március 25. 16.30 óra, 15 néző.

Vezette: Kosár M.

Szenior SE: Boda. – Szabó, Pauliscse, Pados, Koncsár – Palkó, Kövesi, Héring, Rakvács – László, Henrik.

Cserék: Szelei, Antoni, Klér

Góllövők: Henrik (2), Rakvács, László, Klér

Hóborította, fehér játéktér, seprűvel kialakított zöld vonalak, pink színű labda, semmi nem utalt a március végi időpontra. A hazai csapat óriási lelkesedéssel, a hosszú téli hónapok után játékra éhesen, nagy vehemenciával kezdte a mérkőzést. Jó passzok, pontos játék, viszont rossz helyzetkihasználás jellemezte a támadásokat. A második félidőben elért látványos találatokkal magabiztos győzelem, kissé túlzónak mondható gólaránnyal.

Eddig 10 mérkőzés veretlenül.

Jók: Rakvács, Héring, Kövesi,

TAVASZ!  inne fölfele!

9Forduló

Szenior SE – Halásztelek 7-1 (5-0)

Százhalombatta, VSZK, 2012. november 12. 14.00 óra, 15 néző. Vezette: Kosár M.

Szenior SE: Fülöp A. – Szabó, Pauliscse, Pados, Varga – Auer, Kövesi, Rakvács, Klér – László, Palkó.

Cserék: Szelei, Fülöp J., Domokos, Kövics, Tamon, Héring

Góllövő: Palkó (3, egyet 11-esből), László (2), Klér, Szelei

Rangadónak indult, de a hazai csapat ötletes támadójátékával és nagyon jó helyzetkihasználással már az első félidőben edzőmérkőzéssé fokozta le a mérkőzést. Palkó Béla a három gólja mellett adott két gólpasszával „kivégezte” a Halásztelek öregfiú csapatát.

9 mérkőzés, 9 győzelem, veretlenül, pontveszteség nélkül zártuk az őszi szezont.

Jók: Palkó (a mezőny legjobbja), László, Varga, Szelei

8Forduló

DÉLEGYHÁZA - SZENIOR SE    0-2 (0-0)

DÉLEGYHÁZA  2012. November 11. 15.00 óra,

50 néző. Vezette: Rábel Alfréd.

Szenior SE: Boda – Szabó, Pauliscse, Pados, Varga – Palkó, Kovács, Rakvács, Klér – László, Henrik.

Cserék: Szelei, Fülöp J., Domokos, Héring, Kövesi, Tamon, Fülöp A.

Góllövő: László, Héring

Örökrangadónak titulált mérkőzésen a vendég battai öregfiúk rengeteg helyzetet hagytak kihasználatlanul. A csapat gólfelelősének korai kiesése (Henrik meghúzódott az 5. percben)  nem gyengítette a csapat játékát. A második félidőben a Héring-Rakvács-László tengely megállíthatatlan volt. A végén 11-est hibázó vendégcsapat megérdemelt győzelmet aratott.

Jók: a gólszerzők, Klér, Rakvács

7Forduló

Szenior SE – Trend Csepel BESE 3-1 (1-1)

Százhalombatta, VSZK,

2012. október 29. 15.30 óra, 15 néző. Vezette: Hart V.

Cserék: Szelei, Fülöp J., Domokos, Kövics, Izsó, Vas, Kövesi

Góllövő: Henrik (2, az elsőt 11-esből), Rakvács

Az eddig csak győztes mérkőzésekkel álló csapatok rangadóján megérdemelt győzelmet ért el a Szenior SE. Férfias küzdelemben (7 sárga lap), jól záró védelemmel és ötletes kontrajátékkal sikerült felülmúlni az ellenfelet.

6Forduló

DUPLÓ FC Gyál – Szenior SE 0-2 (0-1)

Gyál, 2012. okt. 15. 16.00 óra, 35 néző.

Szenior SE: Fülöp A. – Kovács, Pauliscse, Pados, Varga – Palkó, Vas, Kövesi, Klér – László, Henrik.

Cserék: Tamon, Izsó, Koncsár, Boda, Héring, Somogyi, Szelei

Mb. edző: Héring Gyula

Góllövő(k): László, Palkó (11-esből)

Sok helyzetből kettőt kihasznált az esélyesebb battai csapat. A hazaiak elsősorban a védekezésre koncentráltak, de még így is bőven adódott lehetőség a Szenior csatárai előtt.

Jók: Vas, Klér, Héring, Varga

5Forduló

Szenior SE – Csepel HC 1-0 (0-0)

Százhalombatta, VSZK, 2012. október 08. 16.30 óra, 5 néző. Vezette: Leél-Őssy.

Szenior SE: Fülöp A. – Szabó, Pauliscse, Pados, Izsó – Kovács, Vas, Kövesi, Rakvács – László, Henrik.

Cserék: Szelei, Somogyi, Auer, Fülöp J., Koncsár, Kövics

Góllövő: Kövesi

Az első félidőben több helyzetet dolgozott ki a hazai csapat, de a befejezések nem sikerültek. László sérülése sem tett jót a támadójátéknak. A második félidőben nyugodtabb, a korábbinál több passzra épülő játék jellemezte a Szeniort, majd Rakvács szögletét Kövesi csúsztatta a hálóba. A mérkőzés végén minden-mindegy alapon megpróbált egyenlíteni a vendégcsapat, de egy-két nem túl veszélyes szabadrúgáson kívül nem tudtak közel kerülni a hazai kapuhoz. Megérdemelt győzelem.

Jók: Kövesi, Vas, Rakvács

4Forduló

1908 SZAC - Szenior SE 2-4 (1-3)

Budapest, 2012. okt. 01. 16.30 óra, 15 néző.

Szenior SE: Boda - Szabó, Pauliscse, Pados, Varga - Palkó, Héring, Kövesi, Klér - László, Henrik.

Cserék: Tamon, Izsó, Vas.

Góllövő(k): Henrik (3), László

Magabiztos győzelem a kissé megerősödő pestszentlőrinci csapat otthonában. A tavalyi házi gólkirályunk jó százalékkal használta ki helyzeteit.

Jók: Henrik, Varga, Kövesi

3 Forduló

Szenior SE – Pestszentimre 6-2 (2-1)

Pestszentimre, szeptember 24.

Szenior SE: Fülöp A. – Szabó, Fülöp J., Pados, Varga – Palkó, Kovács, Rakvács, Klér – László, Henrik.

Cserék: Auer, Vas, Héring, Koncsár

Góllövő: Palkó, Klér (4), Henrik

Magabiztos győzelem. Kitűnő játékvezetés mellett az első félidő kissé kapkodó játékát és nagyon rossz helyzetkihasználását nyugodtabb, sokpasszos támadásvezetés váltotta fel a fordulás után, amely kiegészült a lehetőségek gólra váltásával.

Jók: Klér (a mezőny legjobbja), László, Rakvács

2Forduló

Budakeszi SC – Szenior SE 1-2 (1-1)

Budakeszi, szeptember 17.

Szenior SE: Fülöp A. – Szabó, Kövesi, Pados, Varga – Palkó, Héring, Vas, Rakvács – László, Henrik.

Cserék: Tamon, Auer, Somogyi, Pauliscse, Fülöp J., Izsó, Kovács.

Góllövők: Henrik, Auer

A mérkőzés elején Szabó 16-oson belüli megmozdulását 11-essel büntette a játékvezető, amit értékesített a hazai csapat játékosa. Két szép találattal sikerült fordítani. A vártnál nehezebb mérkőzés végén szerencsés győzelmet ünnepelhetünk.

1 FORDULÓ

Szenior SE – Integrál KK 7-1 (5-0)

Százhalombatta, VSZK, 2012. szeptember 10. 17.00 óra, 25 néző. Vezette: Bana M.

Szenior SE: Fülöp A. – Szabó, Kövesi, Pados, Varga – Palkó, Vas, Héring, Rakvács – László, Henrik.Cserék: Szelei, Somogyi, Auer, Fülöp J., Domokos, Tamon, Boda.

Góllövő: László, Henrik (2), Palkó (2), Rakvács (2)

A bajnoki címvédő hazai csapat magabiztos győzelemmel kezdte az új szezont. Palkó Béla eredményes játékkal mutatkozott be. A mérkőzés végén szépített a vendégcsapat, kihasználva, hogy a hazaiak csak a támadásokkal törődtek.

Jók: Vas, László, Rakvács